• NAJLEPSZY WYBÓR PUDEŁEK DEKORACYJNYCH
    DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW DO BARU
  • Homeideas.pl
    DUŻY WYBÓR,
    NAJLEPSZE CENY
  • DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW DYWANIKÓW łazienkowych

Warunki Korzystania

Obowiązuje od: 3 listopada 2009r.

Każdy użytkownik sklepu homeideas.pl korzystając z serwisu akceptuje poniższe postanowienia. Integralną częścią postanowień jest też nasza Polityka Prywatności.

Informacje ogólne

Nasz sklep działa pod adresem homeideas.pl. W związku z tym integralną częścią sklepu są tylko i wyłącznie podstrony w domenie homeideas.pl oraz w subdomenach (np. jakas_domena.homeideas.pl czy też www.homeideas.pl). Wszelkie inne strony, do których odnośniki możecie Państwo znaleźć u nas nie należą do naszej oferty.

Postanowienia

  • Ceny podane w sklepie są cenami BRUTTO (zawierają podatek VAT) i są cenami w Złotych (PLN, zł). Koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski. Ceny na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie są informacją orientacyjną. Strony postanawiają, że chwilą zawarcia umowy kupna sprzedaży jest moment odebrania przez klienta paczki pocztowej/kurierskiej niezależnie od formy płatności.
  • Zamówienie produktów w naszym sklepie wiąże się z akceptacją regulaminu oraz jest zawarciem umowy. Klient ma 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny jednak musi pokryć koszty transportu (nie zostaną mu zwrócone), a towar nie może nosić śladów użytkowania. Pozostałe zwroty rozpatrywane są w charakterze reklamacji.

Back
Copyright (c) 2019 HomeIdeas.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.